Skip to main content

Naučte se ovládat expozici s vašim fotoaparátem

 

Pořídili jste si nebo dostali nedávno fotoaparát OM System nebo Olympus? Chtěli byste se v rychlosti naučit základy správné expozice?

Pak právě pro vás je určen tento hodinový kurz. Naučíte se v něm fotoaparát správně nastavit, zvládnete práci s expozičními režimy, dozvíte se o vztahu mezi clonou, časem a citlivostí a na příkladech si ověříte, jak je nastavit v různých situacích.

Zaregistrujte se a získejte tento hodinový kurz zcela zdarma!

Součástí kurzu budou i živé ukázky v menu fotoaparátu. Proto mějte svůj fotoaparát po ruce, abyste si mohli nastavení sami vyzkoušet.

Upozornění: tohoto kurzu se mohou zúčastnit zákazníci s fotoaparátem jakékoli značky; je však určen především pro vlastníky fotoaparátů OM SYSTEM a OM-D. Ukázky nastavení budou probíhat právě na těchto fotoaparátech.

 

Informace o připojení:

Kurz bude probíhat v aplikaci Zoom.

Jakmile se na kurz zaregistrujete, obdržíte e-mailem potvrzení, které bude obsahovat odkaz na kurz v rámci aplikace Zoom. Před účastí doporučujeme všem účastníkům navštívit www.zoom.us a vytvořit si tam účet nebo zkontrolovat, zda je váš již existující účet stále aktivní.

Všechny naše kurzy probíhající v aplikaci Zoom jsou zabezpečeny heslem.

Podrobnosti

Začátek: 6. června 2023
16:00 (UTC/GMT +02:00 - Europe / Brussels)
Konec: 6. června 2023
17:00 (UTC/GMT +02:00 - Europe / Brussels)
OM Digital Solutions

Online akce

Detekované časové pásmo