Skip to main content

Baví vás makro a vlastníte některý z fotoaparátů Olympus OM-D nebo OM SYSTEM? Chtěli byste umět naplno využít speciální makro funkce o kterých možná ani nevíte? Víte, že váš fotoaparát má funkci Focus Bracketing a Focus Stacking? Chcete je umět používat a povýšit vaše makro fotky na jinou úroveň?

Pak právě pro vás je určen tento hodinový kurz, během kterého se toto všechno naučíte. Nezapomeňte, že se blíží jaro, venku vše rozkvete, vyletí hmyz a konečně zase bude co fotit! 

Zaregistrujte se a získejte tento hodinový kurz zcela zdarma!

Součástí kurzu budou živé ukázky v menu fotoaparátu. Proto mějte svůj fotoaparát po ruce, abyste si mohli nastavení sami vyzkoušet.

Upozornění: tohoto kurzu se mohou zúčastnit zákazníci s fotoaparátem jakékoli značky; je však určen především pro vlastníky fotoaparátů OM SYSTEM a Olympus. Ukázky nastavení budou probíhat právě na fotoaparátech těchto dvo značek.

 

Informace o připojení:

Kurz bude probíhat v aplikaci Zoom.

Jakmile se na kurz zaregistrujete, obdržíte e-mailem potvrzení, které bude obsahovat odkaz na kurz v rámci aplikace Zoom. Před účastí doporučujeme všem účastníkům navštívit www.zoom.us a vytvořit si tam účet nebo zkontrolovat, zda je váš již existující účet stále aktivní.

Všechny naše kurzy probíhající v aplikaci Zoom jsou zabezpečeny heslem.

Podrobnosti

Začátek: 29. března 2023
18:00 (UTC/GMT +01:00 - Europe / Brussels)
Konec: 29. března 2023
19:00 (UTC/GMT +01:00 - Europe / Brussels)
OM Digital Solutions

Detekované časové pásmo