Skip to main content

Fotografický workshop pro milovníky přírody

Fotografování krajiny patří mezi nejpokročilejší a současně nejpopulárnější fotografické disciplíny. Ty povedené zpravidla musí sloučit mnoho prvků, které nemůžete ovlivnit – počasí, světlo a samotný krajinný ráz. Další pak ovlivnit můžete – volba kompozice, použitá technika, nastavení fotoaparátu a práce s grafickým editorem. 

Na tomto workshopu (fotokurzu) se naučíte něco od každého. Přestože větru, dešti neporučíme a hory nepřemístíme, můžeme vhodným načasováním a nalezením dobré lokace docílit úchvatných záběrů. 

České středohoří je unikátní krajina plná kuželovitých kopců vyhaslých sopek, četných skal i Labského kaňonu, lemovaného roklemi a údolími, jimiž stéká množství malých i velkých vodopádů. Zkrátka přírodní ráj za každého počasí!

 Místo: Teplá

Základnou workshopu je Penzion Klášter, kde budou probíhat přednášky. V hotelu za vás mohu rezervovat pokoj (500-900 Kč/noc), bude-li stále nějaký volný, případně si každý může zajistit ubytování samostatně.

REGISTRACE!

Pro zakoupení a registraci na workshop prosím přejděte na následující odkaz a na konci stránky vyplňte a odešlete formulář:

https://markusnakus.cz/workshopy/podzimni-ceske-stredohori/

CENA:  2.750 Kč

Podrobnosti

Začátek: 23. září 2022
15:00
Konec: 25. září 2022
15:00
OM System ambassador

Teplá, Třebenice, Česko

Penzion Klášter, https://www.penzionklaster.cz/
411 15 Třebenice Ústecký kraj
Česko

Ostatní akce

Detekované časové pásmo