Skip to main content

Fotospacer macro z nowościami OM SYSTEM | Katowice Cyfrowe.pl

7 marca 2024

10:00 - 13:00

Rejestracje zostały zamknięte

POSZUKAJMY RAZEM PIERWSZYCH OZNAK WIOSNY! 

Serdecznie zapraszamy na wspólny spacer na którym będziecie mieli okazję przetestować wszystkie nowości od OM SYSTEM: 

- OM SYSTEM OM-1 Mark II

- M.Zuiko DIGITAL ED 150-600mm F5.0-6.3 IS

- M. ZUIKO DIGITAL ED 9-18 F4.0-5.6 II

Oczywiście nie zabranknie pozostałych  produktów z portolio OM SYSTEM czyt to korpusów czy obiektów. Do Waszej dyspozji będzie m.im M.Zuiko 90mm f3,5 Macro IS PRO 2:1 czy M.Zuiko 150-400 f4,5 TC x1,25 IS PRO

Prowadzącym spotkanie będzie Ambasador OM SYSTEM Adrian Truchta który opowie o tajnikach pracy fotografa macro oraz pokaże jak wykonuje swoje zdjęcia!

Współpowadzącym spacer będzie ekspert techniczny OM SYSTEM Przemek Jakubczyk, dlatego spacer to nie tylko okazja do testów ale również zadania pytań o konfigurację Waszych aparatów, dobór obiektywów czy o porady dla konkretnych sytuacji fotograficznych 

 

START SPACERU: 10:00 

CZAS TRWANIA: 2,5-3h 

MIEJSCE SPACERU: Zostanie podane przed spacerem mailem do osób zapisanych

ILOŚĆ MIEJSC: 20

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Nie możesz wybrać się z nami na spacer? Zapraszamy na dni otwarte w salonie Cyfrowe.pl w Katowicach od godziny 14:00 do 18:00. W czasie ich trwania nasz Ambasador Adrian Truchta podzieli się wiedzą na temat fotografii macro!
SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

Szczegóły

Rozpoczęcie: 7 marca 2024
10:00
Zakończenie: 7 marca 2024
13:00
OM Digital Solutions

Cyfrowe.pl, Chorzowska, Katowice, Polska

Chorzowska 108
40-101 Katowice Województwo Śląskie
Polska

Ambasadorzy

Przemek Jakubczyk

Technical Expert
OM SYSTEM
Przemek Jakubczyk
  • Przemek Jakubczyk

    OM SYSTEM, Ekspert techniczny, z marką związany od 2008r. Prywatnie fotograf, podróżnik, nurek, szkoleniowiec. Z aparatem nie rozstaje praktyczni w ogóle, pasjonat podróżowania bez planu, a główne tematy fotograficzne to długie czasy naświetlania, fotografia motosportu oraz podróżnicza. Ostatnio też coraz częściej fotograficznie poluje na dzikie zwierzęta. 

    Czytaj dalej

Adrian Truchta

OM SYSTEM Ambassador
Adrian Truchta
  • Adrian Truchta

    Ambasador marki OM SYSTEM. Jego pasją jest fotografia przyrodnicza, a dokładnie makro – uwielbia owady, a w szczególności pająki. Podróżując po Polsce, uwiecznia ich zachowania podczas prac, polowań, odpoczynku, pokazuje je w sposób niedostrzegalny dla ludzkiego oka, wszystko w środowisku naturalnym. Stosuje różne techniki fotografowania – od pojedynczej ekspozycji po focus-stacking, korzysta ze światła błyskowego, jak i naturalnego. Jego prace znalazły się m.in. w książce dla dzieci poświęconej owadom oraz na stronach internetowych o tematyce entomologicznej, jak i arachnologicznej. Posiada także skromną hodowlę egzotycznych pająków i modliszek – w okresie zimowym to świetne przygotowanie przed rozpoczynającymi się wiosennymi porami, gdzie przyroda zaczyna powoli budzić się do życia.

    Czytaj dalej

Wykryta strefa czasowa