Skip to main content

Fotospacer z nowościami OM SYSTEM | Łódź Cyfrowe.pl

13 marca 2024

10:00 - 13:00

Zarejestruj

POSZUKAJMY RAZEM PIERWSZYCH OZNAK WIOSNY! 

Serdecznie zapraszamy na wspólny spacer na którym będziecie mieli okazję przetestować wszystkie nowości od OM SYSTEM: 

- OM SYSTEM OM-1 Mark II

- M.Zuiko DIGITAL ED 150-600mm F5.0-6.3 IS

- M. ZUIKO DIGITAL ED 9-18 F4.0-5.6 II

Oczywiście nie zabranknie pozostałych  produktów z portolio OM SYSTEM czyt to korpusów czy obiektów. Do Waszej dyspozji będzie m.im M.Zuiko 90mm f3,5 Macro IS PRO 2:1 czy M.Zuiko 150-400 f4,5 TC x1,25 IS PRO

Prowadzącym spacer będzie ekspert techniczny OM SYSTEM Przemek Jakubczyk, dlatego spacer to nie tylko okazja do testów ale również zadania pytań o konfigurację Waszych aparatów, dobór obiektywów czy o porady dla konkretnych sytuacji fotograficznych 

 

START SPACERU: 10:00 

CZAS TRWANIA: 2,5-3h 

MIEJSCE SPACERU: Zostanie podane przed spacerem mailem do osób zapisanych

ILOŚĆ MIEJSC: 20

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

 

Nie możesz wybrać się z nami na spacer? Zapraszamy na dni otwarte w salonie Cyfrowe.pl w Łodzi od godziny 14:00 do 18:00 
SZCZEGÓŁY

 

 

 

Szczegóły

Rozpoczęcie: 13 marca 2024
10:00
Zakończenie: 13 marca 2024
13:00
OM Digital Solutions

Cyfrowe.pl, płk. Jana Kilińskiego, Łódź, Polska

płk. Jana Kilińskiego 170
90-354 Łódź Łódzkie
Polska

Ambasadorzy

Przemek Jakubczyk

Technical Expert
OM SYSTEM
Przemek Jakubczyk
 • Przemek Jakubczyk

  OM SYSTEM, Ekspert techniczny, z marką związany od 2008r. Prywatnie fotograf, podróżnik, nurek, szkoleniowiec. Z aparatem nie rozstaje praktyczni w ogóle, pasjonat podróżowania bez planu, a główne tematy fotograficzne to długie czasy naświetlania, fotografia motosportu oraz podróżnicza. Ostatnio też coraz częściej fotograficznie poluje na dzikie zwierzęta. 

  Czytaj dalej

Łukasz Bożycki

 • www.bozycki.com
 • Łukasz Bożycki

  Łukasz Bożycki (ur. 1985) - doktor nauk biologicznych, fotograf, dziennikarz, autor programów przyrodniczych, scenarzysta. Dwukrotny laureat międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie (praca pt. „ Żabowisko” została uznana za Zdjęcie Roku 2013 przez International Federation of Wildlife and Nature Photography). W 2014 roku odebrał nagrodę z rąk Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge. W 2015 roku finalista Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska. W 2017 roku zwycięzca w kategorii ptaki w konkursie Asferico. Przewodnik Jej Cesarskiej Wysokości, Księżnej Takamado podczas wizyty w Polsce. Współautor książki „Animal Rationale. Jak zwierzęta mogą nas inspirować. Rodzina, edukacja, biznes”, wyd. PWN, Warszawa 2015 r., która otrzymała nagrodę Teofrasta za najlepszą popularnonaukową książkę psychologiczną 2015 roku. Redaktor prowadzący cotygodniową, popularnonaukową audycję radiową w RDC Polskie Radio, pt. "Animalista". Autor, prowadzący i scenarzysta serialu dokumentalnego w TVP1 pt. ”Przyrodnik na Tropie". Laureat grantów naukowych: Narodowe Centrum Nauki (2017 - 2018) oraz stypendiów artystycznych: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy (2014) a także Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2017). Ambasador i influencer marek: Olympus, Eizo, Wacom, Peak Design, 3 Legged Thing, SanDisk, WD Western Digital.

  Najważniejsze wyróżnienia

  International Nature Photography Competition "Asferico" (2017), Włochy

  British Trust for Ornithology Bird Photographer of the Year Awards (BPOTY) 2017, Wielka Brytania

  Circular exhibition of photography ''PCA CIRCUIT 2017",  Rumunia

  International Salon of Photography "Ohrid 2016",  Macedonia

  National Wildlife Photo Competition (2015), Polska

  Wildlife Photographer of The Year 2014, Wielka Brytania

  Gesellschaft Deutscher Tierfotografen European Wildlife Photographer of the Year (GDT EWPY) 2013, Niemcy

  Wildlife Photographer of The Year 2013, Wielka Brytania

  Image of the Year 2013 IFWP (Grand Prix) International Federation of Wildlife and nature Photography ( IFWP), Francja

  Związek Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) (2012, 2013), Polska

  Czytaj dalej

Adrian Truchta

OM SYSTEM Ambassador
Adrian Truchta
 • Adrian Truchta

  Ambasador marki OM SYSTEM. Jego pasją jest fotografia przyrodnicza, a dokładnie makro – uwielbia owady, a w szczególności pająki. Podróżując po Polsce, uwiecznia ich zachowania podczas prac, polowań, odpoczynku, pokazuje je w sposób niedostrzegalny dla ludzkiego oka, wszystko w środowisku naturalnym. Stosuje różne techniki fotografowania – od pojedynczej ekspozycji po focus-stacking, korzysta ze światła błyskowego, jak i naturalnego. Jego prace znalazły się m.in. w książce dla dzieci poświęconej owadom oraz na stronach internetowych o tematyce entomologicznej, jak i arachnologicznej. Posiada także skromną hodowlę egzotycznych pająków i modliszek – w okresie zimowym to świetne przygotowanie przed rozpoczynającymi się wiosennymi porami, gdzie przyroda zaczyna powoli budzić się do życia.

  Czytaj dalej

Mariusz Fronia

OM SYSTEM Ambassador
Mariusz Fronia
 • Mariusz Fronia

  Fotograf krajobrazowy z zamiłowania, na co dzień pracujące w branży związanej z drukiem wielkoformatowym. Uwielbia podróżować, co jest także związane z jego codzienną pracą.

  Przygodę z fotografią rozpoczął dopiero w 2018 roku. Fotograficznie skupia się na krajobrazach, jego największą pasją są nocne fotografie krajobrazowe, astrofotografia oraz fotografie z wykorzystaniem długiego czasu ekspozycji.

  „Najlepiej czuję się, mając nad sobą rozgwieżdżone nocne niebo – widząc wszechświat, jakiego nie jesteśmy w stanie ogarnąć swoim rozumem, czuję się niesamowicie”.

  Czytaj dalej

Wykryta strefa czasowa