Skip to main content

FOCENÍ VODOPÁDŮ V KAŇONECH NÍZKÉHO JESENÍKU

PLUS ZÁKLADY MAKRO FOTOGRAFIE

Foto workshop s možností zapůjčení a otestování techniky

 

Baví vás focení? Chcete načerpat cenné informace od OM System ambasadora Michala Skřipského a produktového specialisty značky OM SYSTEM Tomáše Viktory? Rádi byste si vyzkoušeli foto techniku OLYMPUS a OM SYSTEM, včetně nejnovějšího fotoaparátu OM-1? Chcete si vyzkoušet širokoúhlé krajinářské objektivy, ale i makro objektivy, včetně nového M.Zuiko 90mm f3.5?

Pak právě pro vás je určený tento foto workshop.

Workshop je zaměřený na focení vodopádů, horských potoků, říček a tekoucí vody pomocí dlouhých expozičních časů. Voda v pohybu je velmi dynamickým a zajímavým motivem pro vytvoření nádherných fotografií.

Od našich lektorů se dozvíte spoustu zajímavých informací, tipů a triků, naučíte se například používat režim Live ND, který je pro dlouhočasové expozice za jasného dne jako stvořený.

Na místě bude k zapůjčení také několik fotoaparátů, včetně nové OM-1 či OM-5, dále sada objektivů, od širokoúhlých objektivů, přes makro, základní i vybrané teleobjektivy

Pokud techniku OLYMPUS nebo OM SYSTEM nevlastníte, nevadí! Zapůjčíme vám výbavu na vyzkoušení na místě. Zažádejte si o ni předem u Michala Skřipského.

Kdy: 7. června od 15:00 – 19:00 hodin

Kde: Parkoviště vedle restaurace Rešov, Rešov 92, 793 44 Horní Město.

Odkaz na mapy.cz

CENA:

Cena workshopu je dotována společností OM Digital Solutions

SPECIÁLNÍ DOTOVANÁ CENA: 499 Kč (běžná cena: 1499 Kč) 

 

PLATBA a REGISTRACE:

Pro účast na workshopu je nutná registrace na akci na stránce: https://fotocesty.com/workshop/foceni-vodopadu-v-kanonech-nizkeho-jeseniku-2/ 

Podrobnosti

Začátek: 7. června 2023
15:00
Konec: 7. června 2023
19:00
OM Digital Solutions

Rešov 92

Horní Město, Rešov 92
79344
Česko

Detekované časové pásmo