Skip to main content

Foto workshop v zoo Praha s OM System ambasadorem Vítkem Lukášem
 

Připojte se k červnovému foto workshopu profesionálního fotografa a ochránce přírody Vítka LUkáše. Provede vás světem wildlife fotografie s fotoaparáty Olympus OM-D a OM System. Jakožto profesionální fotograf a přírodovědec navštívil za dobu svého působení desítky exotických destinací, ze kterých se vrací s naprosto unikátními záběry. Během workshopu se s vámi podělí o cenné zkušenosti a rád vám poradí s nastevním vhodným pro konkrétní fotografické žánry.

Na místě si budete moci otestovat techniku OLYMPUS a OM SYSTEM, včetně nejnovějšího fotoaparátu OM-1 Mark II a řady objektivů. K dispozici bude i teleobjektiv M.Zuiko 150-400mm IS PRO, přezdívaný jako Gandalf Bílý a také nejnovější teleobjektiv M.Zuiko 150-600mm IS.

Pokud techniku OLYMPUS nebo OM SYSTEM nevlastníte, nevadí! Zapůjčíme vám výbavu na vyzkoušení na místě.

KDY:

18. června 2024 od 10:00 – 14:00 hodin

KDE:

Zoo Praha, sraz u jižního vchodu

CENA: 

Cena workshopu je dotována společností OM Digital Solutions a činí 599 Kč.

(Běžná cena workshopu je 1999 Kč.)

PLATBA: 

Platbu proveďte pomocí následujícího QR kódu:

REGISTRACE:

Pro účast na workshopu je nutná také registrace na akci na této stránce. Vpravo nahoře klikněte na modré tlačítko REGISTROVAT.

PODMÍNKY:

Zaregistrováním se na konkrétní workshop potvrzujete účast na workshopu. Maximální počet účastníků na workshop je 10 osob, abychom se mohli každému řádně věnovat.

KDO JE VÍTEK LUKÁŠ?

Více informací, včetně galerie fotografií a spoustu zajímavých článků najdete na Vítkových stránkách zde: https://photolukas.cz/

Podrobnosti

Začátek: 18. června 2024
10:00
Konec: 18. června 2024
14:00
OM Digital Solutions

Zoo Praha, U Trojského zámku, Praha 7, Česko

U Trojského zámku 120/3
171 00 Praha Hlavní město Praha
Česko

Detekované časové pásmo