Skip to main content

Foto workshop v zoo Praha s OM System ambasadorem Petrem Bambouskem
 

Připojte se k našemu praktickému foto workshopu profesionálního fotografa Petra Bambouska. Provede vás světem wildlife fotografie s fotoaparáty Olympus OM-D a OM System. Petr za dobu svého působení, coby profesionální fotograf, navštívil desítky exotických destinací, ze kterých se vrací s naprosto unikátními záběry. Během workshopu se s vámi podělí o cenné zkušenosti a rád vám poradí s nastevním vhodným pro konkrétní fotografické žánry.

Na místě si budete moci otestovat techniku OLYMPUS a OM SYSTEM, včetně nejnovějšího fotoaparátu OM-1 Mark II a řady objektivů. K dispozici bude i teleobjektiv M.Zuiko 150-400mm IS PRO, přezdívaný jako Gandalf Bílý a také nejnovější teleobjektiv M.Zuiko 150-600mm IS.

Pokud techniku OLYMPUS nebo OM SYSTEM nevlastníte, nevadí! Zapůjčíme vám výbavu na vyzkoušení na místě.

KDY:

23. dubna 2024 od 10:00 – 14:00 hodin

KDE:

Zoo Praha, sraz u jižního vchodu

CENA: 

Cena workshopu je dotována společností OM Digital Solutions a činí 599 Kč.

(Běžná cena workshopu je 1999 Kč.)

PLATBA: 

Platbu proveďte pomocí následujícího QR kódu:

REGISTRACE:

Pro účast na workshopu je nutná také registrace na akci na této stránce. Vpravo nahoře klikněte na modré tlačítko REGISTROVAT.

PODMÍNKY:

Zaregistrováním se na konkrétní workshop potvrzujete účast na workshopu. Maximální počet účastníků na workshop je 10 osob, abychom se mohli každému řádně věnovat.

KDO JE PETR BAMBOUSEK?

Více informací, včetně galerie fotografií a spoustu zajímavých článků najdete na Petrových stránkách zde: www.sulasula.com

Podrobnosti

Začátek: 23. dubna 2024
10:00
Konec: 23. dubna 2024
14:00
OM Digital Solutions

Zoo Praha, U Trojského zámku, Praha 7, Česko

U Trojského zámku 120/3
171 00 Praha Hlavní město Praha
Česko

Detekované časové pásmo