Skip to main content

OM SYSTEM oraz sklep Foto-Plus serdecznie zapraszają na jedno z największych wydarzeń fotograficznych w Polsce! 

Celem tego bezpłatnego wydarzenia EXPOzycja jest inspirowanie uczestników do rozwijania swoich pasji i umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach i wykładach prowadzonych przez znanych fotografów i filmowców, którzy przekazują niezbędną wiedzę oraz dzielą się praktycznymi poradami. Można tu również zapoznać się z nowinkami technologicznymi ze świata foto i video. Z jednej strony eksponowany jest nowoczesny sprzęt, a z drugiej prowadzone są warsztaty przygotowujące uczestników jak te narzędzia najlepiej twórczo wykorzystywać.

 

 

Na strefie przygotowanej przez OM SYSTEM będziecie mogli przestować każdy z naszych aparatów - w tym najnowsze OM SYSTEM OM-1 oraz OM-5! Na specjalnie przygotowanej scence przetestujecie co można zobaczyć jeśli skorzystamy z przybliżenia 4:1 dzięki nowemu M.Zuiko 90mm F3,5 Macro IS PRO!

Oczywiście nie zabraknie też pozostałych obiektywów z serii M.Zuiko czy M.Zuiko PRO w tym M.Zuiko 150-400 f4,5 TC x1,25 IS PRO. Przedewszystkim nasi specjaliści odpowiedzą na każde z Waszych pyań dotyczące naszego sprzętu, pomogą Wam go skonfigurwać idealnie pod wasze potrzeby, dobiorą odpowiednie akcesoria, a jeśli będzie taka konieczność zaktualizują oprogramowanie w Waszym sprzęcie! 

Oczywiście odwiedzający nasze stoisko mogą liczyć na oferty specjalne na zakup naszego sprzętu! Strefa sprzętu na którą zapraszamy, jest tylko jedną z częśći naszej obecność. Drugą są inspirujące wykłady oraz warsztaty Ambsadorów OM SYSTEM - Adriana Truchty oraz Łukasza Bożyckiego  - którzy opowiedzą o tajnikach swojej pracy z dziką przyrodą i swoich dalekich podróżach z aparatem. Do Waszej dyspozycji w czasie swojego wykładu ale i na stoisku będzie również nasz Ekspert Techniczny - Przemek Jakubczyk

Dzień przed Expozycją przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenia w postaci fotospaceru z Ambasadorami OM SYSTEM Łukaszem Bożyckim oraz Adrianem Truchtą 
Do wybory dwie grupy: Macro oraz Ptaki

 

>>>>ZAPISY<<<<

 

Wszystkie szczegóły dotyczące EXPOzycji znajdziecie pod tym linkiem: EXPOzycja 2024

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Szczegóły

Rozpoczęcie: 4 kwietnia 2024
Zakończenie: 5 kwietnia 2024
OM Digital Solutions

EXPO Kraków, Galicyjska, Kraków, Polska

Galicyjska 9
31-586 Kraków Małopolskie
Polska

Ambasadorzy

Łukasz Bożycki

 • www.bozycki.com
 • Łukasz Bożycki

  Łukasz Bożycki (ur. 1985) - doktor nauk biologicznych, fotograf, dziennikarz, autor programów przyrodniczych, scenarzysta. Dwukrotny laureat międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie (praca pt. „ Żabowisko” została uznana za Zdjęcie Roku 2013 przez International Federation of Wildlife and Nature Photography). W 2014 roku odebrał nagrodę z rąk Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge. W 2015 roku finalista Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska. W 2017 roku zwycięzca w kategorii ptaki w konkursie Asferico. Przewodnik Jej Cesarskiej Wysokości, Księżnej Takamado podczas wizyty w Polsce. Współautor książki „Animal Rationale. Jak zwierzęta mogą nas inspirować. Rodzina, edukacja, biznes”, wyd. PWN, Warszawa 2015 r., która otrzymała nagrodę Teofrasta za najlepszą popularnonaukową książkę psychologiczną 2015 roku. Redaktor prowadzący cotygodniową, popularnonaukową audycję radiową w RDC Polskie Radio, pt. "Animalista". Autor, prowadzący i scenarzysta serialu dokumentalnego w TVP1 pt. ”Przyrodnik na Tropie". Laureat grantów naukowych: Narodowe Centrum Nauki (2017 - 2018) oraz stypendiów artystycznych: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy (2014) a także Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2017). Ambasador i influencer marek: Olympus, Eizo, Wacom, Peak Design, 3 Legged Thing, SanDisk, WD Western Digital.

  Najważniejsze wyróżnienia

  International Nature Photography Competition "Asferico" (2017), Włochy

  British Trust for Ornithology Bird Photographer of the Year Awards (BPOTY) 2017, Wielka Brytania

  Circular exhibition of photography ''PCA CIRCUIT 2017",  Rumunia

  International Salon of Photography "Ohrid 2016",  Macedonia

  National Wildlife Photo Competition (2015), Polska

  Wildlife Photographer of The Year 2014, Wielka Brytania

  Gesellschaft Deutscher Tierfotografen European Wildlife Photographer of the Year (GDT EWPY) 2013, Niemcy

  Wildlife Photographer of The Year 2013, Wielka Brytania

  Image of the Year 2013 IFWP (Grand Prix) International Federation of Wildlife and nature Photography ( IFWP), Francja

  Związek Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) (2012, 2013), Polska

  Czytaj dalej

Przemek Jakubczyk

Technical Expert
OM SYSTEM
Przemek Jakubczyk
 • Przemek Jakubczyk

  OM SYSTEM, Ekspert techniczny, z marką związany od 2008r. Prywatnie fotograf, podróżnik, nurek, szkoleniowiec. Z aparatem nie rozstaje praktyczni w ogóle, pasjonat podróżowania bez planu, a główne tematy fotograficzne to długie czasy naświetlania, fotografia motosportu oraz podróżnicza. Ostatnio też coraz częściej fotograficznie poluje na dzikie zwierzęta. 

  Czytaj dalej

Adrian Truchta

OM SYSTEM Ambassador
Adrian Truchta
 • Adrian Truchta

  Ambasador marki OM SYSTEM. Jego pasją jest fotografia przyrodnicza, a dokładnie makro – uwielbia owady, a w szczególności pająki. Podróżując po Polsce, uwiecznia ich zachowania podczas prac, polowań, odpoczynku, pokazuje je w sposób niedostrzegalny dla ludzkiego oka, wszystko w środowisku naturalnym. Stosuje różne techniki fotografowania – od pojedynczej ekspozycji po focus-stacking, korzysta ze światła błyskowego, jak i naturalnego. Jego prace znalazły się m.in. w książce dla dzieci poświęconej owadom oraz na stronach internetowych o tematyce entomologicznej, jak i arachnologicznej. Posiada także skromną hodowlę egzotycznych pająków i modliszek – w okresie zimowym to świetne przygotowanie przed rozpoczynającymi się wiosennymi porami, gdzie przyroda zaczyna powoli budzić się do życia.

  Czytaj dalej

Wykryta strefa czasowa