Skip to main content

 Cześć! 

Serdecznie zapraszamy na pierwsze z cyklu szkoleń w którym poruszymy tematy zdjęć obiektów poruszających się. Zaczniemy od trybów zdjęć seryjnych. Omówimy który tryb warto użyć w jakiej sytuacji, czym różnią się od siebie oraz dlaczego czasami mniej znaczy lepiej. Szkolenie poprowadzi nasz ekspert techniczny Przemek Jakubczyk który postara się przybliżyć następujące kwestie: 

-czym różnią się od siebie tryby H i L oraz czym jest "serduszko"
-jaki tryb użyć w jakiej sytuacji
-czy zawsze należy ustawiać najszybszy tryb
-na co zwrócić uwagę w przypadku pozostałych paramentrów takich jak czas i przysłona 
-selekcja zdjęc seryjnych 

 

Serdecznie zapraszamy! 

Szkolenie odbywają się za pośrednictwem darmowego programmu ZOOM, dlatego upewnij się, że masz go zainstalowanego na komputerze. Jeśli nie, możesz pobrać go tutaj: https://zoom.us

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w szkoleniu, poinformuj nas o tym, abyśmy mogli przekazać Twoje miejsce innej osobie.

Szczegóły

Rozpoczęcie: 2 lutego 2023
19:00 (UTC/GMT +01:00 - Europe / Warsaw)
Zakończenie: 2 lutego 2023
21:00 (UTC/GMT +01:00 - Europe / Warsaw)
OM SYSTEM

Speakers

Przemek Jakubczyk

Technical Expert
OM SYSTEM
Przemek Jakubczyk
  • Przemek Jakubczyk

    OM SYSTEM, Ekspert techniczny, z marką związany od 2008r. Prywatnie fotograf, podróżnik, nurek, szkoleniowiec. Z aparatem nie rozstaje praktyczni w ogóle, pasjonat podróżowania bez planu, a główne tematy fotograficzne to długie czasy naświetlania, fotografia motosportu oraz podróżnicza. Ostatnio też coraz częściej fotograficznie poluje na dzikie zwierzęta. 

    Czytaj dalej

Inne wydarzenia

Wykryta strefa czasowa