Skip to main content

FOCENÍ ZVÍŘAT V BAVORSKÉM LESE S PROFESIONÁLNÍM FOTOGRAFEM

Foto workshop s možností zapůjčení a otestování techniky

 

Baví vás focení zvířat? Chcete načerpat cenné informace od profesionálního fotografa a OM SYSTEM ambasadora Rostislava Stacha? Rádi byste si vyzkoušeli foto techniku OLYMPUS a OM SYSTEM, včetně nejnovějšího fotoaparátu OM-1?

Pak právě pro vás je určený foto workshop „Focení zvířat v Bavorském lese".

Od zkušeného fotografa Rostislava Stacha se dozvíte spoustu zajímavých informací, tipů a triků o tom, jak fotit zvířata nejen v zoo parku. Lesní zoo park bereme jako vhodné testovací prostředí, kde si techniku snadno vyzkoušíte, abyste se pak v budoucnu mohli s nabitými zkušenostmi posunout do divoké přírody. S Rostislavem se naučíte správně komponovat, vybrat vhodnou techniku pro konkrétní záběry, správně nastavit funkce fotoaparátu apod.

Na místě bude k zapůjčení vždy několik fotoaparátů, včetně nové OM-1, dále kompletní sada objektivů, se zaměřením především na teleobjektivy. K osahání a vyzkoušení bude i profesionální teleobjektiv 150-400mm IS PRO, v Česku přezdívaný jako „Bílý Gandalf“.

Pokud techniku OLYMPUS nebo OM SYSTEM nevlastníte, nevadí! Zapůjčíme vám výbavu na vyzkoušení na místě.

Kdy: 22. října od 10:00 – 16:00 hodin

Kde: ZOO park Bavorský les (v Německu)  – sraz v 9:45 hodin na parkovišti před vchodem. (Křížení ulic Nationalparkstraße Böhmstraße)

CENA:

Cena workshopu je dotovaná společností OM Digital Solutions

SPECIÁLNÍ DOTOVANÁ CENA: 499 Kč (běžná cena: 2499 Kč) - vstup do zoo parku si každý účastník hradí sám

PLATBA:

Po registraci na workshop, kterou provedete na této stránce, budete následně kontaktováni ambasadorem, který workshop pořádá. Ten vám sdělí, jakým způsobem a kam částku uhradíte.

VÝBAVA:

Kromě vlastní fototechniky (pokud si nebudete chtít zapůjčit naši) doporučujeme foto batoh na záda (abyste měli volné ruce na focení), kvalitní obuv a oblečení dle počasí.

PODMÍNKY:

Zaregistrováním se na konkrétní workshop potvrzujete účast na workshopu. Maximální počet účastníků na workshop je 10 osob, abychom se mohli každému řádně věnovat.

OMEZENÍ:

Abychom uspokojili co nejvíce zájemců, každý fotograf se může zúčastni pouze jednoho z nabízených workshopů. Pokud je workshop již obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník, pro případ že se uvolní místo.

 

Podrobnosti

Začátek: 22. října 2022
10:00
Konec: 22. října 2022
16:00
OM Digital Solutions

Nationalparkstraße, Neuschönau, Německo

Nationalparkstraße (parkoviště u vstupu)
94556 Neuschönau BY
Německo

Ostatní akce

Detekované časové pásmo